Lida - budowniczy
Dominik Kołyszko h. Kotwica ca. 1734 † ca. 1779
Lida - burgrabia
Franciszek Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja * 1756 † ca. 1806Lida - chorąży
Bogdan ca. 1494 † ca. 1539
Michał ca. 1585 † ca. 1635Franciszek Antoni Witold-Aleksandrowicz h. Aleksandrowicz ca. 1733 † ca. 1808
Łukasz Antoni Witold-Aleksandrowicz h. Aleksandrowicz ca. 1684 † ca. 1763Stanisław Berdowski ca. 1520 † ca. 1565
Jan Frąckiewicz h. Brodzic ca. 1605 † ca. 1650Władysław Jawornicki z Obic h. Gozdawa ca. 1702 † ca. 1747
Dawid Jodko h. Lis ca. 1706 † ca. 1756Jan Jodko h. Lis
Jerzy Jundziłł na Zelwie h. Łabędź ca. 1594 † ca. 1648Jakub Teodor Kuncewicz h. Łabędź ca. 1597 † ca. 1679
Kazimierz Teofil Kuncewicz h. Łabędź ca. 1635 † ca. 1705Jan Kurcz h. Radwan ca. 1618 † ca. 1690
Lida - cześnik
Jan Aleksander Brzeski z Brześca i Baboszewa h. Prawdzic ca. 1656 † ca. 1701
Jan Michał Chrzanowski h. Rogala ca. 1667 † ca. 1712Jakub Czechnicki ca. 1741 † ca. 1791
Hilary Mintowt-Czyż z Woronny h. Godziemba ca. 1611 † ca. 1668Andrzej Dziakiewicz ca. 1708 † ca. 1753
Jan Dzieżyc h. LubiczN. Godlewski ca. 1640 † ca. 1690
Stefan Hryniewicz h. Przyjaciel ca. 1657 † ca. 1708Franciszek Jodko h. Lis
Adam "Ryło" Ryłło-Jundziłł h. Wieniawa ca. 1669 † ca. 1714Fulgenty Kamieński h. Rola ca. 1734 † ca. 1801
Maciej Korzyb ca. 1647 † ca. 1692Jerzy Piotr Limont h. Limont ca. 1618 † ca. 1663
Lida - dzierżawca
Jerzy Radziwiłł h. Trąby ca. 1480 † 1541Mikołaj Rudy Radziwiłł h. Trąby 1512 † 1584
Lida - horodniczy
Jakub Dowgiałło h. Zadora ca. 1730 † ca. 1775
Fulgenty Kamieński h. Rola ca. 1734 † ca. 1801Jan Samuel Korkuć h. Nałęcz
Kazimierz Macewicz h. Leliwa ca. 1702 † ca. 1748 Lida - kasztelanFranciszek Antoni Witold-Aleksandrowicz h. Aleksandrowicz ca. 1733 † ca. 1808
Lida - komornik
Szymon Bieńkiewicz ca. 1748 † ca. 1793
Krzysztof Faszcz z Faszczów h. Prus ca. 1768 † ca. 1818Maciej Jankowski z Jankowa h. Jastrzębiec ca. 1748 † ca. 1793
Franciszek Jodko h. Lis ca. 1748 † ca. 1793Lida - komornik powiatu
Jerzy Kępiński z Kęmpna h. Niesobia ca. 1734 † ca. 1797
Lida - komornik ziemski
Konstanty Kolesiński h. Kojen ca. 1644 † ca. 1689
Lida - koniuszy
Józef Dłuski ca. 1737 † ca. 1782
Franciszek Jankowski z Jankowa h. Jastrzębiec ca. 1734 † ca. 1792Wincenty Jankowski z Jankowa h. Jastrzębiec ca. 1754 † ca. 1799
Józef Kulesza z Kulesz h. ŚlepowronMaciej Kulesza z Kulesz h. Ślepowron ca. 1715 † ca. 1765
N. Woydag ca. 1656 † ca. 1706Lida - krajczy
Adam "Kuncewicz" Ginett h. Zaremba ca. 1746 † ca. 1791
Jerzy Antoni Jodko h. Lis ca. 1708 † ca. 1759Lida - łowczy
Jerzy Białopiotrowicz h. Awdaniec ca. 1734 † ca. 1802
Wincenty Białopiotrowicz h. Awdaniec ca. 1753 † ca. 1814Felicjan Daneyko h. Sas ca. 1725 † ca. 1805
Adam Prewysz-Kwinto h. Dryja ca. 1734 † ca. 1779Wojciech Michowski ca. 1536 † ca. 1586
Jerzy Porzecki ca. 1649 † ca. 1694Michał Puciata ca. 1647 † ca. 1692
Lida - marszałek
Michał Jan Witold-Aleksandrowicz h. Aleksandrowicz ca. 1682 † ca. 1727
Teofil Bajecki ca. 1646 † ca. 1691Aleksander Chalecki
Aleksander Chalecki h. Chalecki ca. 1597 † ca. 1642Jerzy Jodko h. Lis ca. 1715 † ca. 1789
Filon Ilon Kopeć h. Kroje 1574 † 1623Romuald Kostrowicki z Kostrowicz h. Baybuza
Franciszek Mosiewicz ca. 1670 † ca. 1715N. Rajecki ca. 1622 † ca. 1672
Teofil Rajecki ca. 1650 † ca. 1695Lida - miecznik
Łukasz Antoni Bogdanowicz h. Łada ca. 1689 † ca. 1734
Łukasz Antoni Bogdanowicz h. Mogiła ca. 1689 † ca. 1734Michał Broniewski ca. 1740 † ca. 1785
Hieronim Dzieżyc h. Lubicz ca. 1618 † ca. 1663Michał Dzieżyc h. Lubicz ca. 1639 † ca. 1684
Stefan Łoknicki z Łoknicy h. Nieczuja ca. 1660 † ca. 1705Lida - mostowniczy
Antoni Huryn h. Kalinowa ca. 1735 † ca. 1780
Antoni Huryn h. Kalinowa ca. 1743 † ca. 1788Kazimierz Huryn h. Kalinowa ca. 1740 † ca. 1785
Aleksander Arawinko-Huryn h. Kalinowa ca. 1734 † ca. 1779Lida - namiestnik
Andrzej Witold-Aleksandrowicz h. Aleksandrowicz ca. 1475 † ca. 1522
Piotr "Biały" Ciechanowiecki z Ciechanowca h. Dąbrowa ca. 1409 † ca. 1498Andrzej Drozcza ca. 1466 † ca. 1520
Jerzy Ilinicz h. Korczak ca. 1471 † ca. 1551Stanisław "Strumiłło Kiszczyc Kiszka" Kiszka z Ciechanowca h. Dąbrowa ca. 1459 † ca. 1522
Jan Kuczuk ca. 1440 † ca. 1493Lida - oboźny
Leon Antoni Jakimowicz-Hołownia h. Hołownia ca. 1734 † ca. 1779
Józef Hubarowicz ca. 1735 † ca. 1780Stefan Kamieński h. Rola ca. 1676 † ca. 1721
N. Ryłło ca. 1708 † ca. 1758Lida - pisarz grodzki
Stanisław Kołątaj h. Kołątaj ca. 1628 † ca. 1673
Józef Korkuć h. Nałęcz ca. 1682 † ca. 1727Samuel Kostrowicki z Kostrowicz h. Baybuza ca. 1729 † ca. 1780
Jan Kościałkowski h. Syrokomla ca. 1746 † ca. 1796Jerzy Kuncewicz h. Łabędź ca. 1733 † ca. 1818
Jerzy Kuncewicz h. Łabędź ca. 1781 † ca. 1828Konstanty Michał Kuncewicz h. Łabędź ca. 1639 † ca. 1724
Józef Laskowicz h. Korab ca. 1767 † ca. 1812Lida - pisarz ziemski
Dominik Witold-Aleksandrowicz h. Aleksandrowicz ca. 1729 † ca. 1799
Michał Witold-Aleksandrowicz h. Aleksandrowicz ca. 1673 † ca. 1718Benedykt Tadeusz Kamieński h. Rola ca. 1737 † ca. 1803
Jakub Ginnejd-Koncewicz h. Łabędź ca. 1606 † ca. 1651Jakub Teodor Kuncewicz h. Łabędź ca. 1597 † ca. 1679
Samuel Kuncewicz h. Łabędź ca. 1588 † 1643Lida - pleban
Kazimierz Ancuta h. Ancuta ca. 1737 † ca. 1787
Lida - poborca
Jerzy Jundziłł na Zelwie h. Łabędź ca. 1594 † ca. 1648
Lida - podczaszy
Kazimierz Witold-Aleksandrowicz h. Aleksandrowicz ca. 1687 † ca. 1732
Benedykt Barwiński h. Achinger ca. 1677 † ca. 1718Teofil Borowski ca. 1667 † ca. 1712
Michał Borzymowski h. Lubicz ca. 1734 † ca. 1779N. Dłuski ca. 1713 † ca. 1763
Wojciech Golimont h. Ślepowron ca. 1610 † ca. 1663Antoni "Ryło" Ryłło-Jundziłł h. Wieniawa ca. 1691 † ca. 1736
Józef Kamieński h. Rola ca. 1743 † ca. 1800Mikołaj Kiersnowski z Kierznowa h. Pobóg
Jan Limont h. Limont ca. 1653 † ca. 1703Krzysztof Łosowski h. Prus ca. 1627 † ca. 1672
Lida - podkomorzy
Kazimierz Frąckiewicz h. Brodzic ca. 1644 † 1693
Jakub Teodor Kuncewicz h. Łabędź ca. 1597 † ca. 1679Stefan Kurcz h. Radwan ca. 1618 † ca. 1700
Jarosław ks. Łukomski z Łukomli h. Łukomski 1563 † ca. 1614N. Narbut ca. 1722 † ca. 1772
Lida - podsędek
Jan Kamieński h. Rola ca. 1729 † ca. 1780
Jarosław ks. Łukomski z Łukomli h. Łukomski 1563 † ca. 1614Lida - podskarbi sądu kapturowego powiatu
Józef Dłuski ca. 1734 † ca. 1779
Lida - podstarości
Łukasz Antoni Witold-Aleksandrowicz h. Aleksandrowicz ca. 1684 † ca. 1763
Kazimierz Frąckiewicz h. Brodzic ca. 1644 † ca. 1702Józef Kamieński h. Rola ca. 1744 † ca. 1795
Lida - podstoli
Józef Skarbek-Abramowicz h. Awdaniec
Konstanty Baranowicz z Jałowa h. Baranowicz ca. 1638 † ca. 1683Konstanty Baranowicz z Jałowa h. Baranowicz ca. 1652 † ca. 1697
N. Jasieński h. Jastrzębiec ca. 1716 † ca. 1766Zedersok Zygmunt Kibert ca. 1667 † ca. 1712
Romuald Leparski z Hannusza h. Leparski ca. 1728 † ca. 1787Lida - prezydent sądu grodzkiego
Aleksander Krydel h. Odsiecz 1784 † ca. 1841
Lida - pułkownik
Franciszek Antoni Witold-Aleksandrowicz h. Aleksandrowicz ca. 1733 † ca. 1808
Lida - regent
Jerzy Józef Adamowicz h. Adamowicz ca. 1733 † ca. 1778
Franciszek Jankowski z Jankowa h. Jastrzębiec ca. 1734 † ca. 1792Jerzy Kuncewicz h. Łabędź ca. 1781 † ca. 1828
Zygmunt Kuncewicz h. Łabędź ca. 1783 † ca. 1833Lida - regent graniczny
Maciej Kobyliński h. Krzywda ca. 1787 † ca. 1832
Lida - regent graniczny powiatowy
Rafał Lipiński z Lipnej h. Rawicz ca. 1789 † ca. 1839
Lida - regent grodzki
Wincenty Jankowski z Jankowa h. Jastrzębiec ca. 1757 † ca. 1802
Lida - regent ziemski
Jan Dunin-Głuszyński z Głuszyny h. Łabędź ca. 1746 † ca. 1791
Justyn Kamieński h. Rola ca. 1757 † ca. 1802Lida - rotmistrz
Jerzy Boniecki z Bończy h. Bończa ca. 1761 † ca. 1811
Michał Borodzicz h. Brodzic ca. 1745 † ca. 1800Gabriel Bułhak h. Syrokomla ca. 1754 † ca. 1799
Michał Burzymowski h. Lubicz ca. 1754 † ca. 1799Ignacy Frąckiewicz h. Ślepowron ca. 1745 † ca. 1790
Józef Kondratowicz h. Syrokomla 1747 † ca. 1804Lida - rotmistrz powiatowy
Tadeusz Kamieński h. Ślepowron ca. 1771 † ca. 1821
Jan Kulesza z Kulesz h. Ślepowron ca. 1704 † ca. 1754Lida - rotmistrz powiatu
Michał Witold-Aleksandrowicz h. Aleksandrowicz ca. 1733 † ca. 1778
Florian Baranowski h. Ostoja ca. 1757 † ca. 1802Fulgenty Kamieński h. Rola ca. 1745 † ca. 1790
Józef Korzeniowski h. Nałęcz ca. 1734 † ca. 1779Lida - sędzia
Józef Dłuski ca. 1734 † ca. 1779
Stanisław Gzowski h. Junosza ca. 1753 † ca. 1803Zygmunt Kuncewicz h. Łabędź ca. 1783 † ca. 1833
Karol Laskowski z Laskowa h. Korab ca. 1782 † ca. 1832Lida - sędzia apelacyjny
Karol Rafał Grabowski z Grabówki h. Oksza ca. 1796 † 1857
Lida - sędzia graniczny
Bartłomiej Jundziłł h. Łabędź ca. 1790 † ca. 1840
Lida - sędzia graniczny powiatu
Antoni Kuncewicz h. Łabędź ca. 1777 † ca. 1827
Lida - sędzia grodzki
Jerzy Adamowicz h. Adamowicz ca. 1761 † ca. 1806
Mateusz Dunin-Głuszyński z Głuszyny h. Łabędź ca. 1745 † ca. 1790Józef Hawryłkiewicz ca. 1735 † ca. 1783
Piotr Jerzy Radobylski-Hubarowicz ca. 1734 † ca. 1795Michał Kazimierz "Pollewicz" Jamont h. Pobóg ca. 1653 † ca. 1708
Mateusz Marcinkiewicz ca. 1708 † ca. 1758Michał Tukałł ca. 1749 † ca. 1799
Lida - sędzia kapturowy
Jan Dowgird
Józef Grzymała z Zalesia-Grzymały h. Grzymała ca. 1734 † ca. 1779Piotr Jerzy Radobylski-Hubarowicz ca. 1734 † ca. 1795
Antoni Arawinko-Huryn h. Kalinowa ca. 1734 † ca. 1779Fulgenty Kamieński h. Rola ca. 1734 † ca. 1801
Kazimierz Kulesza z Kulesz h. ŚlepowronLida - sędzia kapturowy powiatu
Michał Borzymowski h. Lubicz ca. 1734 † ca. 1779
Jan Kazimierz "Kuncewicz" Ginett h. Zaremba ca. 1734 † ca. 1779Leon Antoni Jakimowicz-Hołownia h. Hołownia ca. 1734 † ca. 1779
Lida - sędzia powiatowy
Tomasz Grzymała z Zalesia-Grzymały h. Grzymała ca. 1787 † ca. 1837
Józef Kamieński h. Rola ca. 1799 † ca. 1844Lida - sędzia ziemski
Antoni Witold-Aleksandrowicz h. Aleksandrowicz ca. 1757 † ca. 1802
Józef Borzymowski h. Lubicz ca. 1735 † ca. 1780Jerzy Frąckiewicz h. Brodzic ca. 1580 † ca. 1630
Kazimierz Kamieński h. Rola ca. 1793 † ca. 1838Samuel Ginnejd-Koncewicz h. Łabędź
Józef Kuncewicz h. Łabędź 1786 † ca. 1836Marcin Limont h. Limont ca. 1622 † ca. 1684
Lida - skarbnik
Jan Adamkowicz h. Wadwicz ca. 1644 † ca. 1689
Dominik Witold-Aleksandrowicz h. Aleksandrowicz ca. 1719 † ca. 1764Michał Witold-Aleksandrowicz h. Aleksandrowicz ca. 1733 † ca. 1778
Franciszek Brzozowski h. Brzozowski ca. 1746 † ca. 1796Kazimierz Budkiewicz h. Trzaska ca. 1644 † ca. 1689
Jan Dowgiałło h. Zadora ca. 1658 † ca. 1703Walenty Gorecki h. Dołęga ca. 1747 † ca. 1815
Jan Jaskołd z Jaskołdów h. Trąby ca. 1745 † ca. 1803Konstanty Jan Kazimierz Kuncewicz h. Łabędź ca. 1639 † ca. 1713
Franciszek Kurowski z Kurowa h. Nałęcz ca. 1689 † ca. 1734Lida - starosta
Jan Abramowicz na Wornianach h. Jastrzębiec ca. 1540 † ca. 1611
Piotr "Biały" Ciechanowiecki z Ciechanowca h. Dąbrowa ca. 1409 † ca. 1498Aleksy Dowojna h. Szeliga ca. 1402 † ca. 1474
Kazimierz Frąckiewicz h. Brodzic ca. 1644 † 1693Aleksander ks. Hołowczyński h. Łabędź ca. 1574 † 1617
Jerzy Ilinicz h. Korczak ca. 1471 † ca. 1551Aleksander Hlebicki-Józefowicz h. Leliwa ca. 1687 † ca. 1755
Stanisław "Strumiłło Kiszczyc Kiszka" Kiszka z Ciechanowca h. Dąbrowa ca. 1459 † ca. 1522Dominik Mikołaj ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby 1643 † 1697
Jan Mikołaj ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby 1681 † 1729Krzysztof Stefan Sapieha h. Lis 1590 † 1627
Lida - stolnik
Łukasz Antoni Witold-Aleksandrowicz h. Aleksandrowicz ca. 1684 † ca. 1763
Jerzy Jodko h. Lis ca. 1715 † ca. 1789Benedykt Tadeusz Kamieński h. Rola ca. 1737 † ca. 1803
Szymon Kątkowski h. Ostoja ca. 1674 † ca. 1724Lida - strażnik
Jerzy Białopiotrowicz h. Awdaniec ca. 1734 † ca. 1802
Michał Borodzicz h. Brodzic ca. 1745 † ca. 1800Piotr Stanisław Hawryłkiewicz ca. 1705 † ca. 1750
Franciszek Jankowski z Jankowa h. Jastrzębiec ca. 1734 † ca. 1792Tomasz Pietkiewicz ca. 1719 † ca. 1769
Lida - strukczaszy
Jakub Bykowski ca. 1740 † ca. 1785
Florian Cydzik ca. 1743 † ca. 1788Lida - wojski
Kazimierz Frąckiewicz h. Brodzic ca. 1644 † ca. 1702
Józef Franciszek Godebski h. Godziemba ca. 1725 † ca. 1790Michał Kazimierz "Pollewicz" Jamont h. Pobóg ca. 1653 † ca. 1708
Bogusław Kęsowski h. Poraj ca. 1648 † ca. 1693Kazimierz Teofil Kuncewicz h. Łabędź ca. 1635 † ca. 1705
Stefan Kurcz h. Radwan ca. 1618 † ca. 1700Mikołaj Limont h. Limont ca. 1602 † ca. 1647